Wyniki Konkursu Sprawności Kawaleryjskiej podczas XVI Pikniku Kawaleryjskiego

Laureaci Konkursu Sprawności Kawaleryjskiej

 

image description

image description

Miejsce I

Rząd kawaleryjski wz. 36

I puchar Prezydenta Miasta Suwałki

Maciej Sekuła na koniu Dolce Vitae

Stowarzyszenie Ułanów Grochowskich im. Józefa Dwernickiego (Podkowa Leśna)

W barwach 2 Pułk Ułanów Grochowskich im. gen. Dwernickiego

 

Miejsce II

Szabla polska wz. 21

Mateusz Nienałtowski na koniu Del Rio

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Zarębskiej

W barwach 10 Pułk Ułanów Litewskich

 

Miejsce III

Lanca francuska wz. 1913

Wojciech Kalinowski na koniu  Shira

Stowarzyszenie Ułanów Grochowskich im. Józefa Dwernickiego (Podkowa Leśna)

W barwach 2 Pułk Ułanów Grochowskich im. gen. Dwernickiego

 

Nagroda za najlepszy wygląd kawalerzysty i konia

Paweł Foremny na koniu Marmur

Szwadron Honorowy im.3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich

 

Nagroda w konkursie troczenia i siodłania

Kamil Borowy na koniu Morfina

 Stowarzyszenie Sympatyków 5. Pułku Ułanów Zasławskich

 

Konkurs władania szablą dla publiczności

Karol Brzozowski na Piotrze Brzozowskim

 

 

 

Klasyfikacja łączna po trzech konkursach

Numer startowy. Imię i nazwisko, stopień, nazwa konia, barwy. Konkurs 1.

Próba dzielności konia

Konkurs 2.

Władanie szablą

Konkurs 3.

Władanie lancą

Łącznie po trzech konkursach

 

Czas w konkursie 1. Lokata po trzech konkursach
1. Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1. Pułku Ulanów Krechowieckich (3 Szwadron Klepacze)

Kamil Tararuj

na koniu Gracjan

50 65 50 165 1,28,06 XXIV
2 Szwadron Kawalerii im. Dywizji Kawalerii „ZAZA”

10. Pułk Ułanów Litewskich

Dariusz Woroszyło

na koniu Kirgiz

60 65 75 200 1,26,56 XV
3. Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułk Ułanów Krechowieckich (Kobyłka)

Michał Kruczkowski

na koniu Men

70 45 65 180 1,37,69 XX
6. Stowarzyszenie Sympatyków 5. Pułku Ułanów Zasławskich

Edward Kowalski

na koniu Idol

60 60 1,31,13 XXXVII
7. Stowarzyszenie im. 2. Szwadronu 11. Pułku Ułanów

Sławomir Woźniak

na koniu Domena

90 75 50 215 1,11,17 X
8. Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Zarębskiej

10 Pułk Ułanów litewskich

Arkadiusz Kulesza

na koniu Warka

80 80 1,13,92 XXXV
9. Szwadron Kawalerii im. Dywizji Kawalerii „ZAZA”

10. Pułk Ułanów Litewskich

Radosław Ostapowicz

na koniu Karny

90 63 60 213 1,20,54 XI
10. Grupa Rekonstrukcji Historycznej „Garnizon Suwałki”

41. Suwalski Pułk Piechoty

Artur Płoński

na koniu Dakota

90 90 1,23,90 XXXII
11. Szwadron Kawalerii im. 10 Pułk Ułanów Litewskich

Zdzisław Pruszyński

na koniu Piaf

80 55 70 205 1,19,99 XIV
12. Stowarzyszenie Miłośników miasta Radzymin i bitwy warszawskiej 1920 r.

201 Ochotniczy Pułk Szwoleżerów

Daniel Pietrzak

na koniu Piorun

90 70 70 230 1,21,86 V
13. Stowarzyszenie Ułanów Grochowskich im. gen Dwernickiego

Maciej Sekuła

na koniu Dolce Vitae

90 75 75 240 1,31,76 I
15. GRH im. Brygady Kawalerii „PLIS”

5 Pułk Ułanów Zasławskich

Paweł Jabłoński

na koniu Rama

80 58 60 198 1,23,50 XVI
16. Szwadron Kawalerii  Wileńskiej  Brygady AK mjr Łupaszki

15 Pułk Ułanów Poznańskich

Andrzej Ciesielski

na koniu Lawenda

70 60 48 178 1,14,22 XXI
17. Szwadron Kawalerii im. Dywizji Kawalerii „ZAZA”

10. Pułk Ułanów Litewskich

Kamil Woroszyło

na koniu Eluta

40 55 95 1,30,62 XXX
18 GRH Garnizon Suwałki 41 Pułk Piechoty

Pluton konnych zwiadowców

Paweł Szyszko

Na koniu Landrynka

51 51 1,59,63 XXXVIII
19. Towarzystwo Pamięci 7 Pułku Ułanów Lubelskich

Jarosław Żmuda

na koniu Kalif

70 38 65 173 1,23,59 XXIII
20. Stowarzyszenie Sympatyków 5. Pułku Ułanów Zasławskich

Paweł Rostkowski

na koniu Haza

80 80 1,27,59 XXXVI
21. Szwadron Kawalerii im. Dywizji Kawalerii „ZAZA”

10. Pułk Ułanów Litewskich

Andrzej Czerniawski

na koniu Granit

85 85 1,41,07 XXXIV
23. Siemietyckie Towarzystwo Hipiczne „Szwadron” 5 Pułk Ułanów Zasławskich

Marcin Poletyło

na koniu Haszim

90 55 80 225 1,23,24 VIII
24. GRH im. Brygady Kawalerii „PLIS”

10 Pułk Ułanów Litewskich

Piotr Wądołowski

na koniu Grafit

74 26 60 160 1,36,45 XXV
25. Stowarzyszenie Miłośników miasta Radzymin i bitwy warszawskiej 1920 r.

201 Ochotniczy Pułk Szwoleżerów

Paweł Kozakiewicz

na koniu Esperanto

90 60 75 225 1,28,52 IX
26. Szwadron Honorowy im.3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich

Piotr Mizerski

na koniu Armageddon

60 60 70 190 1,23,29 XIX
30 Stowarzyszenie Sympatyków 5. Pułku Ułanów Zasławskich

Krzysztof Minota

na koniu Mustang

90 60 80 230 1,27,91 VII
31. GRH im. Brygady Kawalerii „PLIS”

5 Pułk Ułanów Zasławskich

Mariusz Bekin

na koniu Dumna

44 15 35 94 2,11,83 XXXI
32. Towarzystwo Pamięci 7. Pułku Ułanów Lubelskich

Michał Wróbel

na koniu Futor

60 60 53 173 1,22,63 XXII
34. Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Zarębskiej 10. Pułk Ułanów Litewskich

Mateusz Nienałtowski na koniu Del Rio

80 75 80 235 1,15,85 II
36. Szwadron Kawalerii im. 10 Pułk Ułanów Litewskich

Błażej Jaworski

na koniu Bigot

10 35 55 100 2,01,68 XXIX
37. GRH im. Brygady Kawalerii „PLIS”

2 Pułk Ułanów Grochowskich

Leszek Kamiński

na koniu Fantazja

90 53 65 208 1,19,57 XII
38. Szwadron Kawalerii im. 10 Pułk Ułanów Litewskich

Dariusz Kozakiewicz

na koniu Kaprys

70 65 55 190 1,21,37 XVIII
39. Szwadron Honorowy im.3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich

Paweł Foremny

na koniu Marmur

90 65 75 230 1,21,03 IV
41. Szwadron Kawalerii im.10 Pułk Ułanów Litewskich

Cezary Chrabałowski

na koniu Ryd

 

18 30 48 1,56,36 XXXIX
42. Stowarzyszenie Miłośników miasta Radzymin i bitwy warszawskiej 1920 r.

201 Ochotniczy Pułk Szwoleżerów

Dawid Giera

na koniu Sabaria

100 60 70 230 1,24,94 VI
44. Siemiatyckie Towarzystwo Hipiczne „Szwadron”

Paweł Poletyło

na koniu Boston

90 25 80 195 1,26,97 XVII
45. Stowarzyszenie im. 2. Szwadronu 11. Pułku Ułanów

Sławomir Gajc

na koniu Bandzior

90 60 150 1,19,07 XXVII
47. Szwadron Kawalerii im.10 Pułk Ułanów Litewskich

Kacper Gołębiewski

na koniu Ares

60 18 48 126 1,59,94 XXVIII
48. 2 Pułk Ułanów Grochowskich

Wojciech Kalinowski na koniu Shira

 

90 70 70 230 1,14,20 III
49. Stowarzyszenie im. 2. Szwadronu 11. Pułku Ułanów

Arkadiusz Ziółkowski

na koniu Domena

80 45 30 155 1,10,32 XXVI
50. Stowarzyszenie Sympatyków 5. Pułku Ułanów Zasławskich

Kamil Borowy

na koniu Morfina

 

80 55 70 205 1,06,07 XIII
51. Grupa Rekonstrukcji Historycznej „Garnizon Suwałki”

41. Suwalski Pułk Piechoty

Krzysztof Skłodowski

na koniu Lucky;)

20 20 1,18,03 XC
52. Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1. Pułku Ulanów Krechowieckich (3 Szwadron Klepacze)

Krzysztof Tomczak

na koniu Magnus

70 18 88 1,42,70 XXXIII

 

 

 

Laureaci konkursu skoków

 

Konkurs klasy LL

  1. Maja Cwinberger na Karolku
  2. Paweł Foremny na Marmurze
  3. Ewa Szmidt na Kaspianie BH

 

 

Konkurs klasy L

  1. Ewa Szmidt na Kaspianie BH
  2. Paweł Foremny na Marmurze
  3. Ewa Szmidt

 

 

Top