KawazMarią

#KawazMarią

Tak tu pięknie księżyc świeci?

Tak pisałam do Nikodema Iwanowskiego wspominając nasze wspólne spacery i rozmowy pod rozgwieżdżonym niebem w ogrodzie Frascati

A skoro noc jest tak inspirująca i poetycka, to może tą najbliższą NOC MUZEÓW warto spędzić w Muzeum?

Bo i opowieść i chwile spędzone z muzami poezji będą smakowały jak wyborna kawa

M.

#MariaKonopnicka #muzea #muzeumwsuwalkach #podlaskiezwiedzanie #miastosuwalki #pisarkipolskie #muzeumlife #MuzeumMariiKonopnickiej