#KawazMarią
Tak tu pięknie księżyc świeci?
Tak pisałam do Nikodema Iwanowskiego wspominając nasze wspólne spacery i rozmowy pod rozgwieżdżonym niebem w ogrodzie Frascati
A skoro noc jest tak inspirująca i poetycka, to może tą najbliższą NOC MUZEÓW warto spędzić w Muzeum?
Bo i opowieść i chwile spędzone z muzami poezji będą smakowały jak wyborna kawa
M.
#MariaKonopnicka #muzea #muzeumwsuwalkach #podlaskiezwiedzanie #miastosuwalki #pisarkipolskie #muzeumlife #MuzeumMariiKonopnickiej

