Augustowsko-Suwalskie Towarzystwo Naukowe i Muzeum Okręgowe w Suwałkach zapraszają na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Działo się w Suwałkach”.
O swoich związkach z Suwalszczyzną i wieloletnich badaniach nad porostami
(w tym tymi z Suwalszczyzny :-)) opowie prof. Wiesław Fałtynowicz
Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
ul. T. Kościuszki 31
20 maja (środa), godzina 17


