Działo się w Suwałkach 20 maja godz. 17.00

Augustowsko-Suwalskie Towarzystwo Naukowe i Muzeum Okręgowe w Suwałkach zapraszają na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Działo się w Suwałkach”.

O swoich związkach z Suwalszczyzną i wieloletnich badaniach nad porostami

(w tym tymi z Suwalszczyzny :-)) opowie prof. Wiesław Fałtynowicz

Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach

ul. T. Kościuszki 31

20 maja (środa), godzina 17