Uwaga klaps ![]()
Czy chcecie razem z nami nakręcić film? ![]()
Od czerwca wracamy z mała akademią i ogłaszamy nabór uczestników.
W sześć niedzielnych poranków, w Muzeum im. Marii Konopnickiej, wyruszymy w filmową podróż z Andrzejem Wajdą. Razem nakręcimy etiudę o panu Andrzeju i Suwałkach.
Do udziału w spotkaniach zapraszamy dzieci w wieku 8–14 lat
PIERWSZE SPOTKANIE
7 czerwca 2026 roku godz. 12.00
Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
Aby wziąć udział w zajęciach należy zgłosić się osobiście, telefonicznie: tel. 87 566 41 33
e-mailowo, pisząc na adres: konopnicka@muzeum.suwalki.pl
lub przesyłając wiadomość na profil Muzeum na Facebooku.
Liczba uczestników jest ograniczona
Zapraszamy ![]()

