GODZINY OTWARCIA MUZEUM

Od września do 30 czerwca:

wtorek – piątek 8.00-16.00

sobota-niedziela 9.00-17.00

poniedziałek – nieczynne

W okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień):
wtorek-niedziela 9.00-17.00

poniedziałek – nieczynne

UWAGA! Ostatnie wejście do Muzeum pół godziny przed zamknięciem.

CENY BILETÓW WSTĘPU DO MUZEUM

Wstęp na wystawę stałą “Pieśń o domu” i wystawy czasowe – bezpłatny.

Wstęp na wystawę “Konopnicka dzieciom. Krasnoludki i nie tylko” – w ramach biletu wstępu do Zaułka Krasnoludków.

Usługa przewodnika – 12 zł (od osoby)

Zwiedzanie grupowe z przewodnikiem po wcześniejszym ustaleniu ( grupy 20 osobowe)

Zwiedzanie indywidualne z przewodnikiem w godzinach: 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 15.00 – korzystanie z usługi uzależniona jest od dostępności przewodnika

Dzieci do lat 5 zwolnione z opłaty przewodnickiej

Zajęcia muzealne – 8 zł

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny oraz Suwalskiej Karty Mieszkańca przysługuje 50% zniżka do ceny biletu wstępu.

Bezpłatny wstęp uprawniający do zwiedzania wystaw stałych i czasowych do Muzeum przysługuje osobom wymienionym w zarządzeniu dyrektora Muzeum Okręgowego w Suwałkach w tym: pracownikom muzeów wpisanych do Państwowego Rejestru Muzeów oraz osobom posiadającym Kartę Polaka.