Suwałki Aleksandrze Piłsudskiej

Nasze muzeum pamięta o wyjątkowej suwalczance i z myślą o niej realizuje projekt: „Suwałki Aleksandrze Piłsudskiej”, który ma za zadanie upowszechnić wśród mieszkańców Suwałk i regionu postać Aleksandry Piłsudskiej ze Szczerbińskich. Projekt zakłada realizację wystawy plenerowej „Aleksandra Piłsudska – suwalczanka”, przewodnika questowego „Śladami Oli z ulicy Krzywej” oraz realizację konkursu wiedzy (quizu) „Ola z ulicy Krzywej – Aleksandra z Belwederu. Kim była?Projekt wpisuje się w obchody ustanowionego przez Sejm RP Roku Aleksandry Piłsudskiej oraz uchwalonego przez Radę Miejską Suwałk Roku Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach„Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

Wyświetl statystyki i reklamyPromuj postLubię to!KomentarzUdostępnij